Celebrytka – jak nosić ten specyficzny rodzaj biżuterii?

Celebrytki nazywane są naszyjnikami gwiazd. Dlaczego? No, cóż właściwie to gwiazdy, celebrytki wypromowały delikatne łańcuszki z niewielkimi zawieszkami. Celebrytki szturmem weszły do naszych stylizacji. Dlaczego?

Zawieszka jest najważniejsza

Wachlarz dostępnych wzorów jest na prawdę szeroki. Od klasycznych koniczynek, serduszek, czy słoników, po żyletki, czaszki, czy samoloty. Rozpiętość wzorów jest bardzo szeroka i nie ma możliwości, by któraś z pań nie znalazła tego, co naprawdę ją interesuje.

Złoty łańcuszek celebrytka z aniołkiem od ERgold

Podstawą celebrytki jest zawieszka. Warto wybrać zawieszkę, która będzie charakterystyczna i która będzie nie tylko ozdobą, ale również będzie coś dla nas znaczyła. Bardzo popularna jest nieskończoność. Stópki dziecka będą bardzo osobiste. Koło z otworem ring to rodzaj zawieszki bardzo często używany do grawerowania osobistych myśli i sentencji. Żyletka jest uważana za symbol buntu. A słonik mówi nie tylko o szczęściu, ale również jest symbolem wiedzy.

Z czym nosić? 

Złoty łańcuszek celebrytka wygląda dobrze do każdej stylizacji. Jest to delikatna, subtelna biżuteria, która idealnie komponuje się z codziennym strojem, gdzie podstawą stylizacji są dżinsy, jak i z romantyczna sukienką, która zakładamy na wieczorny spacer, bądź z koszulą z kołnierzykiem, która musisz założyć do pracy, gdzie panuje ścisły dress code.

Wyjątkowo elegancko wyglądają w duecie z nieśmiertelną małą czarną. W takiej stylizacji możesz pojawić się na romantycznej randce, gdy założysz trampki i dżinsową kurtkę może po prostu wyjść na spacer lub po zakupy, a w butach na niewielkim obcasie możesz pojechać do rodziny na obiad.

Złoty łańcuszek celebrytka wygląda bardzo dobrze, gdy jest krótki i kończy się blisko szyi, ale również sprawdza się w wersji trochę dłuższej, gdzie swobodnie leży. Ta wersja elegancko wydłuży szyję.

Samodzielnie czy w towarzystwie? 

Złoty łańcuszek celebrytka coraz częściej noszony jest w towarzystwie. Druga, trochę dłuższa celebrytka może elegancko dopełniać stylizacji.

Do celebrytki pasują delikatne kolczyki. Subtelne, zmysłowe. Idealnie sprawdzą się niewielkie, delikatne kolczyki z kamieniami Svarowskiego, czy cyrkonią. Możesz dopełnić stylizacji i założyć pierścionek, który również musi być delikatny. Złote pierścionki z cyrkoniami będą idealne.  Decydując się na złoty łańcuszek celebrytkę trzeba pamiętać, że umiar jest najważniejszy. Celebrytka jest na tyle ciekawym i charakterystycznym elementem biżuterii, że lubi tylko delikatne i nienarzucające się towarzystwo. Umiar zawsze jest lepiej widziany niż nadmiar, który już jest passe.